26 січня 2018 р. у стінах Житомирського державного технологічного університету за сприяння та підтримки ректорату та керівництва факультету обліку і фінансів, спільними зусиллями кафедри міжнародних економічних відносин та Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

На відкритті заходу виступила доктор економічних наук, професор, перший проректор Житомирського державного технологічного університету Оксана Вікторівна Олійник, яка привітала учасників олімпіади та побажала усім успіхів. Декан факультету обліку і фінансів Олена Адамівна Лаговська розповіла учням та вчителям про переваги навчання у ЖДТУ та виключні можливості, які забезпечує університет для комфортного та цікавого навчання студентів. Викладач кафедри методики викладання навчальних предметів Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Іванович Щербань привітав учасників олімпіади та їх керівників із досягнутими успіхами.

Перед учителями економіки загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Катерина Володимирівна Шиманська з доповіддю «Методичні рекомендації до проведення занять, присвячених економічній типології країн світу».