Девiз факультету: Iдея. Працьовитiсть. Команда.

Два роки – Дві країни – Два дипломи

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ДВОХ КРАЇН, СТАЖУВАННЯ У ПРОВІДНИХ МІЖНАРОДНИХ КОМПАНІЯХ, СТИПЕНДІЇ  –  ВСЕ ЦЕ У…ЖИТОМИРСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

або

ДВА РОКИ – ДВІ КРАЇНИ – ДВА ДИПЛОМИ

На факультеті обліку і фінансів ЖДТУ розпочато реалізацію першого етапу міжнародної освітньої програми «Два дипломи» спільно з Сопотською вищою школою (м. Сопот, Республіка Польща). Програма охоплює повний цикл навчання на за освітнім рівнем «Магістр» спеціальності «Облік і фінанси» тривалістю 4 семестри, протягом яких студенти будуть навчатися одночасно у ЖДТУ та Сопотській вищій Школі.

Студенти факультету разом із координатором програми – завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин Катериною Романчук – прибули до Сопотської Вищої школи для долучення до навчального процесу.

Студентів привітала Ректор СВШ, д.е.н., проф. Тереса Мартинюк, декан економічно-соціального факультету к.е.н. Анна Шимчак вручила залікові книжки та студентські квитки.

Оскільки навчальний графік досить напружений, а кількість пар значна, студенти мають можливість значно поглибити рівень володіння іноземними мовами – зокрема, заняття відбуваються польською та англійською мовами.

При цьому для наших студентів період перебування у Сопоті є насиченим яскравими та незабутніми подіями – це і період активної роботи та самовдосконалення, нових вражень, викликів та знайомств, пізнання іншої культури та традицій іншої країни та її системи вищої освіти, що дозволяє глибше усвідомити та прийняти європейські цінності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Декан факультету

Олена Адамівна Лаговська

Олена Адамівна Лаговська

декан факультету обліку і фінансів, доктор економічних наук, професор

Рубрики

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру   Лют »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів