ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ДВОХ КРАЇН, СТАЖУВАННЯ У ПРОВІДНИХ МІЖНАРОДНИХ КОМПАНІЯХ, СТИПЕНДІЇ  –  ВСЕ ЦЕ У…ЖИТОМИРСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

або

ДВА РОКИ – ДВІ КРАЇНИ – ДВА ДИПЛОМИ

На факультеті обліку і фінансів ЖДТУ розпочато реалізацію першого етапу міжнародної освітньої програми «Два дипломи» спільно з Сопотською вищою школою (м. Сопот, Республіка Польща). Програма охоплює повний цикл навчання на за освітнім рівнем «Магістр» спеціальності «Облік і фінанси» тривалістю 4 семестри, протягом яких студенти будуть навчатися одночасно у ЖДТУ та Сопотській вищій Школі.

Студенти факультету разом із координатором програми – завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин Катериною Романчук – прибули до Сопотської Вищої школи для долучення до навчального процесу.

Студентів привітала Ректор СВШ, д.е.н., проф. Тереса Мартинюк, декан економічно-соціального факультету к.е.н. Анна Шимчак вручила залікові книжки та студентські квитки.

Оскільки навчальний графік досить напружений, а кількість пар значна, студенти мають можливість значно поглибити рівень володіння іноземними мовами – зокрема, заняття відбуваються польською та англійською мовами.

При цьому для наших студентів період перебування у Сопоті є насиченим яскравими та незабутніми подіями – це і період активної роботи та самовдосконалення, нових вражень, викликів та знайомств, пізнання іншої культури та традицій іншої країни та її системи вищої освіти, що дозволяє глибше усвідомити та прийняти європейські цінності.