Традиційно один із тижнів листопада для студентів та викладачів Інституту обліку і фінансів перетворився на свято: вони відзначали дев’яту річницю з дня створення обліково-фінансового факультету (нині – Інституту обліку і фінансів (ІОФ)). На честь цієї події в стінах Житомирського державного технологічного університету відбулись наступні події:

 

В понеділок – 13 листопада – відбувся концерт, присвячений Дню іноземних мов

 

Протягом години в одній з кращих актових зал нашого міста – актовій залі Житомирського державного технологічного університету – студенти та викладачі Інституту обліку і фінансів мали нагоду насолоджуватись номерами, підготовленими на іноземних мовах.

За гарний настрій, подарований глядачам, дякуємо студентам, які вивчають болгарську мову та порадували глядачів запальним народним болгарським танком(ОА-66, 70, 74) .

За можливість ще раз насолодитися улюбленою казкою Маша та ведмідь дякуємо студентам-полякам (ОА-65).

Представникам чеських груп (ОА-74, 78) вдалося інтерпретувати навчальний процес на власний лад та відобразити складання іспитів у жартівливій формі.

І, звичайно, дякуємо студентам груп із поглибленим вивченням англійської мови (ОА-64, 68, 72, 76)

номер яких найоб’єктивнішим журі – глядачами із залу, було обрано найкращим! ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!! Дирекція Інституту обліку і фінансів особливу вдячність висловлює к.е.н., доц. Козловій Марії Олегівні та Волинець Ірині Сергіївні за проявлену феноменальну творчість в підготовці номеру. А також викладачам, які долучилися до підготовки концерту (д.е.н., проф. Чижевській Л.В., к.е.н. Кучер С.В., Ксендзук В.В., Семенець А.П., Пенківській Т.В.).

Особливу подяку висловлюємо Дударєвій Катерині Олександрівні за організацію та проведення концерту, присвяченого Дню іноземних мов в рамках святкування 9-ої річниці ІОФ.

 

У вівторок – 14 листопада – відбувся День кар’єри, організований в рамках зустрічі з представниками управління освіти Житомирської міської ради, Житомирського міського центру зайнятості, представниками бізнесу та випускниками ІОФ

 

Студенти старших курсів ІОФ взяли участь у обговоренні важливих питань щодо проблем працевлаштування із запрошеними гостями, а саме:

 1. Завідувачем науково-методичним центром управління освіти Житомирської міської ради – Нановською Тетяною Миколаївною.
 2. Методистом науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради – Острополець Світланою Петрівною.
 3. Начальником відділу активної підтримки безробітних Житомирського міського центру зайнятості – Зелінським Олегом Георгійовичем.
 4. Менеджером відділу податкових та юридичних послуг компанії ТОВ “ПрайсуотерхаусКуперс” − Боровець Оксаною Олександрівною.
 5. Молодшим консультантом відділу податкових та юридичних послуг компанії ТОВ “ПрайсуотерхаусКуперс” – Діділовським Олександром Миколайовичем (випускником ІОФ 2011 року).
 6. Аудитором аудиторської фірми “Нюанс-аудит” − Сейко Світланою Ігорівною (випускниця ІОФ 2008 року).
 7. Головним бухгалтером ТОВ “Магія комфорту” − Голяченко Наталією Володимирівною (випускниця ІОФ 2009 року).

Представники науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради − Тетяна Миколаївна Нановська та Світлана Петрівна Острополець – привітали студентів, побажали наснаги в навчанні та натхнення в подальшому працевлаштуванні.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Житомирського міського центру зайнятості – Олег Георгійович Зелінський – наголосив про напрями регулювання ринку праці, зайнятості та умов праці, проблематику працевлаштування та зайнятості молоді. Шановний гість також розповів про практичні підходи до вирішення проблем працевлаштування, формування професійних та особистісних якостей для успішного працевлаштування, активізацію власних зусиль у пошуку роботи, формуванні впевненості в особистих здібностях і можливостях, подоланні комунікативних та інших психологічних бар’єрів, формування уміння презентувати власний професійний та творчий потенціал.

Представники відомої міжнародної компанії “ПрайсуотерхаусКуперс” (PwC) Оксана Боровець детально і в цікавій формі розповіли про саму компанію, її політику та можливості, вони можуть надатися нашим студентам. Зокрема, було запропоновано різні варіанти стажування та працевлаштування як випускників, так і студентів, що ще навчаються.

Враховуючи статус та значення компанії PwC на міжнародному ринку, можливість наших студентів спробувати розпочати своє кар’єрне зростання з такої високої сходинки є чудовою нагодою досягти значного ділового успіху. Як, наприклад, Олександр Діділовський, випускник ІОФ, який вже понад 1 рік працює в PwC.

Випускниці ІОФ 2008 та 2009 років − Світлана Сейко та Наталія Голяченко – а нині, аудитор аудиторської фірми “Нюанс-аудит” та головний бухгалтер ТОВ “Магія комфорту” − наголосили на тому, що на сьогоднішньому ринку праці стає складніше знаходити фахівців, які будуть добре знати свою справу й виправдовувати очікування роботодавця. Проте роботодавці завжди зацікавлені в пошуку талановитих випускників ВНЗ України. Адже конкурентоспроможними випускників роблять не спеціальні знання, а набір особистісних якостей: мотивація до професії, відповідальність, працьовитість і бажання працювати, навички комунікації, націленість на результат, уміння працювати в команді.

 

У середу – 15 листопада – відбувся День науки, присвячений науковим здобуткам найкращих студентів ІОФ

 

Кожне святкування тижня обліково-фінансового факультету (нині – ІОФ) містить і день, присвячений Дню науки, де від кожного напряму підготовки були представлені наукові доповіді студентів. Зокрема, від напряму підготовки “Облік і аудит” були представлені наукові здобутки студентів: Кавальчука В., Кулик М., Миронюк М., Радченко О., Рафальської Н., Реки О., Соботенко Т., Щерби І., а від напряму підготовки “Фінанси і кредит” − наукові здобутки студентів Косинського В., Кучерука В., Муравського В., Панасюк О., Собченко Ю., Сокєріної А. Виступи студентів оцінювало компетентне журі, представлене у наступному складі: Легенчук С.Ф. (д.е.н., проф., завідувач кафедри фундаментальних економічних дисциплін), Давидюк Т.В. (д.е.н., доц., директор ІОФ, професор кафедри бухгалтерського обліку), Панченко І.А. (к.е.н, доц., докторант кафедри бухгалтерського обліку), Біляченко О.Л. (к.е.н, доц., заступник заідувача кафедри бухгалтерського обліку), Козлова М.О. (к.е.н, доц., доцент кафедри фундаментальних економічних дисциплін), Полчанов А.Ю. (асистент кафедри фінансів).

Доповіді студентів оцінювали за наступними критеріями: актуальні і вдалість вибору теми дослідження, виголошення доповіді, якісне оформлення слайдів, увага та інтерес слухачів, аргументованість та логіка викладення матеріалу, відповіді на запитання аудиторії і членів журі.

Найкращими журі визнало виступи студентів: Косинського В., Миронюк М., Муравського В.. Панасюк О., Собченко Ю., Щерби І. Тож вітаємо переможців та бажаємо шановні студенти здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх ваших починаннях!

 

У четвер – 16 листопада – відбулися конкурс стінгазет та святковий  концерт “Вечірній ІОФ”

 

Справжню галерею-виставку стінгазет під назвою «Моя майбутня професія» утворили в холі актового залу нашого університету студентські групи цими днями. Привітна яскравість барв креативних ідей подарувала масу позитиву і захоплення відвідувачам.

Усі групи підійшли до створення своїх витворів мистецтва досить творчо і відповідально. Кожен намагався вразити новаторством, тому у хід пішли і сучасні цифрові технології, використання яких представлене стінгазетами 16 груп, і цікаві аплікації.

Тематика газет виявилась не менш оригінальною. Помітно було, що це стінгазети студентів ІОФ, адже креатив “лився через край”. У цьому руслі цікавим був задум груп переможців: ФКМ-2, ОА-69 та ОА-76. Зокрема, групи ФКМ-2 , яка представила широкому загалу так звану секретну рецептуру “приготування” магістра.

Зосередженість на майбутньому простежувалась у таланті групи ОА-69 , адже скоро їм “у світи далекі” вирушати в пошуках роботи.

А от молодші курси ще не такі далекоглядні. На даному етапі у студентів “занурення” у ази спеціальності. Тому група ОА-76    зобразила власне бачення власної майбутньої професії. Вони чітко дали визначення, хто такий бухгалтер: “Бухгалтер − це стабільна робота, стабільна зарплата, стабільні звички, нарешті, просто стабільне життя”.

Із цим цікавим завданням усі студентські групи справились дуже добре і з неабияким творчим запалом та натхненням.

Після урочистої частини, розпочався святковий концерт, де свої танцювальні та пісенні таланти продемонстрували студенти. Святковий концерт – феєрія творчих досягнень студентів ІОФ! Талановита, яскрава, натхненна і надзвичайно активна молодь інституту продемонструвала грандіозний концерт!

Подарунком до свята для адміністрації університету, завідувачів кафедр, професорсько-викладацького складу, студентів ІОФ та гостей стала концертна програма, підготовлена студентським активом під керівництвом заступника директора інституту – к.е.н., доц. Зеленіної Олени Олександрівни.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор Петро Петрович Мельничук привітав присутніх з чудовим святом, висловив надію на те, що роки навчання стануть найщасливішим часом, а нинішні студенти вийдуть зі стін альма-матер високоосвіченими, інтелектуальними, патріотичними людьми.

Також викладачі та студенти прийняли вітання зі сцени від засновника економічного напряму та облікового фінансового факультету в нашому університету − доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, Відмінника освіти і науки України, заслуженого професора ЖДТУ, завідувача кафедри бухгалтерського обліку, лідера наукової школи Франца Францовича Бутинця.

Привітання від деканів обліково-фінансового факультету (д.е.н., проф. Олійник О.В. (нині першого проректора ЖДТУ), д.е.н., проф. Євдокимова В.В. (нині проректора з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку ЖДТУ), к.е.н., доц. Остапчук Т.П. (нині − Голова Первинної профспілкової організації викладачів та співробітників, завідувач центру післядипломної освіти), к.е.н., доц. Панченко І.А. (нині − докторантки кафедри бухгалтерського обліку) прозвучали в рамках відзнятого фільму «Історія Інституту обліку і фінансів в постатях».

Як було зазначено ведучими вечора: “На ІОФ працюють найкращі!”. Тому святковий концерт гармонійно поєднав церемонію нагородження Студентська народна премія “Викладач року” в номінаціях: “Найвимогливіший викладач”, “Викладач-новатор”, “Викладач-кумир”, “Найстильніший викладач” та “Найпозитивніший викладач”.

Протягом усього святкового концерту студенти ІОФ піснями, танцями та веселими мініатюрами вдячно вітали улюблених викладачів, друзів-студентів та усіх присутніх в переповненому чудовому залі.

У концертній програмі взяли участь студенти ІОФ ЖДТУ:

 • Андрійчук Богдан (ОА-74)
 • Башинська Аліна (ФК-19)
 • Воронюк Анастасія (ОА-76)
 • Гарбар Андрій (ОА-74)
 • Гданський Василь (ОА-76)
 • Гетманенко Альона (ОА-76)
 • Дехтяренко Олена (ОА-78)
 • Ігнацевич Сергій (ОАМ-18)
 • Ілліна Марія (ФК-19)
 • Камінська Тетяна (ОА-77)
 • Кардаш Артур (ОА-65)
 • Котенко Денис (ОА-74)
 • Кузнєцова Юлія (ОА-72)
 • Кучерук Анна (ОА-77)
 • Кучерук Володимир (ФК-11)
 • Кушнірук Олександр (ОА-74)
 • Логвіненко Сергій (ОА-67к)
 • Мірзалієва Каміла (ОА-68)
 • Невмержицька Світлана (ОА-65)
 • Онищук Людмила (ОА-78)
 • Осауленко Михайло (ЕП-34)
 • Опанасюк Михайло (ОА-74)
 • Папіжук Ілона (ОА-76)
 • Поліщук Катерина (ФК-19)
 • Поліщук Костянтин (ОА-59)
 • Поліщук Тетяна (ОА-77)
 • Роїк Марина (ФК-19)
 • Романюк Ольга (ОА-65)
 • Рудой Назар (ФК-14)
 • Савелюк Тетяна (ОА-76)
 • Скуровська Альона (ФК-16к)
 • Струтовський Олександр (ФК-14)
 • Шнайдер Юлія (ФК-19)

Було вкотре доведено, що незважаючи на молодий вік Інституту обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету − це високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддана праця професорсько-викладацького складу та студентів.

Відкрили та “запалили” вечір власними веселими піснями на професійну тематику Ігнацевич С. та Логвіненко С., які представляють дует “2 C”.

Протягом вечора глядачів вражали та захоплювали танцювальні композиції у виконанні Романюк О. та її шоу-балету “GO-GIRLS”, Кайтан О., від дівчат 1 курсу та наймолодших гостей свята Патрісії Іщенко та Яночки Хлистун.

Як справжні зірки сяяли на сцені співаки − Скуратівська А., та пісенні дуети Невмержицька С. – Мірзалієва К. та Невмержицька С. – Говорадло А.

Справжньою неочікуваністю, що викликала шквал позитивних емоцій, був виступ директора інституту Давидюк Тетяни Вікторівни в улюбленій рубриці − “Новини нашого ІОФу”.

Цікавим та незабутнім був подарунок від студентів 4 курсу спеціальності “Облік і аудит”, що відзняли музичний кліп про студентське життя, який (ми впевнені), збере у Ю-тубі не менше 1 млн переглядів до кінця року.

Бурю оплесків зірвав виступ викладачів ІОФ “ВІА-препод”, представлений В.В. Бондарчуком, Л.В. Гусак, Ю.В. Борисейко, К.О. Дударєвою, А.П. Семенець, В.В. Ксендзук, А.П. Городиським, А.Ю. Масловською, М.О. Козловою.

Мало не до сліз розвеселили аудиторію виступи студентів 2 курсу (група ОА-74) та команд КВК “90х60х90” й “ОФФігенні”.

Протягом свята радість та найпозитивніші емоції глядачі отримували від професійних ведучих – Рудого Н., Невмержицької С. та Гданського В., які легко та весело імпровізували на сцені, жартували та дарували всім навколо гарний настрій.

Звичайно, жоден концерт неможливий без професійного технічного забезпечення. Цими питаннями протягом свята відали Струтовський Олександр, Колядюк Сергій Володимирович та друг нашого інституту, студент факультету економіки та менеджменту Осауленко Михайло.

Але все хороше має властивість завершуватися. Вечір пройшов вдало. Піднесений настрій та посмішки ще довго були у душі та обличчі, а атмосфера свята продовжує вирувати!

Інститут обліку і фінансів висловлює вдячність ректору нашого університету проф. Мельничуку Петру Петровичу за підтримку у святкуванні, а також завідувачам кафедр, професорсько-викладацькому складу та звісно ж студентам за участь у святі та підтриманні веселої атмосфери на святі в честь 9-ої річниці Інституту обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету.

Щирі слова подяки хочемо висловити спонсорам свята: ПАТ «Житомирський маслозавод», кав’ярні «Ларі», кав’ярні «+CAVA», Львівській майстерні шоколаду в місті Житомирі, розважальному комплексу «DODO», кінотеатру «Мультиплекс».