Польське наукове товариство в Житомирі запрошує взяти участь студентів-економістів 2 та 3 курсів Житомирського державного технологічного університету та Житомирського національного агроекологічного університету в конкурсі «Польща – твій найближчий сусід. Економічна співпраця з Україною».

Організатори конкурсу: МГО «Польське наукове товариство в Житомирі».

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету, яка знаходиться на веб-сторінці www.ptnz.org.ua.

Вимоги до оформлення матеріалів:

  • Мова рукопису – українська, польська
  • Робота повинна містити титульний аркуш, де вказано прізвище та ім’я, по батькові учасника, навчальний заклад, а також дані науковго керівника.
  • Рукопис подається в електронному вигляді через інтернет, набраний як документ Word. Текст набирати шрифтом Times New Roman 14 пунктів, 1,5 інтервал, без переносів.
  • Обсяг роботи – 10-20 сторінок.

Роботи відправляються до 25 червня (включно) на електронну адресу Польського наукового товариства у м. Житомирі: ptnz@ptnz.org.ua

Написані роботи учасників конкурсу оцінює журі, до складу якого входять провідні фахівці вищих навчальних закладів м. Житомира.

До складу журі входять:

Баладинська Ірина Владиславівна – голова Польського наукового товариства

Боримська Катерина Павлівна – заступник декана обліково-фінансового факультету, кандидат економічних наук, доцент (Житомирський державний технологічний університет)

Плотнікова Марія Федорівна – кандидат екологічних наук (Житомирський  національний агроекологічний університет).

Засідання журі та визначення найкращих робіт відбудеться 25 червня 2011 року в Польському Домі.

27 червня 2011 року в університеті, з якого буде найбільше переможців, буде проведено урочисте нагородження всіх учасників конкурсу та презентація найкращих робіт. Про час і місце проведення засідання буде повідомлено додатково.

Отримати докладнішу інформацію можна за телефонами:

  • (0412) 39-85-49 або (097) 59 262 13 – запитувати менеджера освітніх проектів Захаренкову Юлія Томіславівну