Шановні випускники!

Від імені викладацького складу усіх підрозділів інституту обліку і фінансів щиро вітаю Вас з успішним завершенням навчання. Сьогодні знаменна, визначна дата у Вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя!

Сьогоднішній день – це свято всього колективу інституту та гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам та працівникам інституту за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців з обліку і аудиту, фінансів та кредиту.

Перед Вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність Вам допоможуть знання, уміння та навички,  отримані у стінах нашого університету.

У практичній діяльності Ви завжди можете розраховувати на підтримку та допомогу з боку керівництва та викладачів ІОФ, ми готові сприяти ва­шій науковій діяльності, будемо раді бачити вас у стінах «Аlma Mater». У свою чергу сподіваємося на Вашу активну участь у подальшому розвитку співпраці закладу з тими установами, в яких ви влаштуєтесь, розраховуємо на сприяння покра­щанню умов для навчальної та наукової діяльності.

Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Ми вже не називаємо вас дітьми – ви дорослі, впевнені в собі, мужні люди, здатні приймати самостійні рішення і вирішувати свою подальшу долю. Вона розпише ваше життя по-своєму, та знайте, що важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав вам у тривожні хвилини життя стати, у першу чергу, особистістю. Пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.

Бажаю всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

Директор Інституту обліку і фінансів
д.е.н. Т.В. Давидюк