1-2 квітня 2011 року студенти ІV курсу групи ОА-55 відвідали місто гумору та сатири України – Одесу. Чудовий весняний відпочинок організовано за допомогою рідного Обліково-фінансового факультету, який визнав групу ОА-55 найкращою на факультеті. В рамках святкування тижня ОФФу на гала-концерті, який відбувся 17 листопада 2010 р., найкраща група факультету ОА-55 (ІV курс) була удостоєна подарунку – ваучера на екскурсійну поїздку, люб’язно наданого спонсором – туристичною компанією “УСІТА” на суму 2000 грн. Це стало значною лептою для організації поїздки наших студентів до чудового причорноморського побережжя.

Протягом двох днів студенти побували у найвизначніших місцях Одеси. Приморський бульвар, розташований відразу біля Потьомкінських сходів, є одним з найживописніших місць в Одесі та зачаровує роботою Ернста Невідомого – гігантським немовлям. Одеський оперний театр є перлиною Чорного моря та цікавий своєю архітектурою в стилі віденського “бароко”. Також мали нагоду прогулятися знаменитою Деребасівською вулицею та побачити колонади Воронцовського палацу, пам’ятник громадянам Одеси Ільфу і Петрову, герцогові А.Е. Рішельє, імператриці Катерині ІІ, Одеські катакомби, а також перлину Одеського нічного життя – пляж Аркадія.

1 квітня в Одесі День сміху – щорічний фестиваль гумору та сатири. Гуморина проводилася у формі карнавальної ходи на Соборній площі Одеси. В місті також відбувалося багато концертів та інших розважальних заходів, на яких студенти весело відпочивали та отримали багато позитивних емоцій.

Прогулянки загадковою Деребасівською вулицею, нічною набережною та святковий феєрверк будуть незабутніми моментами весняного відпочинку.

Група ОА-55 щиро вдячна ОФФ та організаторам відпочинку